LT1460FCMS8-10#PBF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    LT1460FCMS8-10#PBF
  • Производитель
    Linear Technology
  • Описание
    Linear Technology LT1460FCMS8-10#PBF Current - Cathode: - Current - Output: 40mA Current - Quiescent: 270?µA Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Package / Case: 8-MSOP, Micro8?„?, 8-uMAX, 8-uSOP, Reference Type: Series Series: - Temperature Coefficient: 25ppm/?°C Tolerance: ?±0.15% Voltage - Input: 10.9 ~ 20 V Voltage - Output: 10V